יש לכם שאלה? צרו קשר, חייגו: 1-407-286-5978
שלחו אלינו את המסמכים שלכם לקבלת הצעת מחיר חינם - שלחו לכתובת המייל: mail@translation-bbt.com

תרגום מסמכים ותעודות למטרת לימודים

אנו משרד תרגום הממוקם בארה"ב ואנו מספקים שירות תרגום מקצועי למסמכים ותעודות למטרת לימודים. אנו עובדים בענף התרגום כבר למעלה מעשור ואנו מנוסים ובקיאים בתרגום מסמכים במגוון תחומים.

אנו מציעים תרגום מוסמך של מסמכים ותעודות למטרת לימודים. תרגומים למטרת לימודים נעשים מילה במילה. את התרגום אנו מניחים על נייר המכתבים שלנו והוא נושא את החותמות והחתימות של המשרד והמתרגם. יש אפשרות, כמובן, לקבל אישור נוטריוני על הצהרת המתרגם. אנו מתרגמים כל סוגי התעודות, כגון תעודות בגרות, תעודת סיום, דיפלומה, גליון ציונים, תוצאות מבחנים ועוד.

יש לך תעודה או דפלומה או גליון ציונים שאתה מעוניין לתרגם? פנה אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר חינם ללא התחייבות.

מה לקוחותינו אומרים עלינו
  • תודה רבה עבור השרות שלך. אני מאד מעריכה את הדיוק ותשומת הלב שלכם לפרטים. אם אצטרך תרגום בעתיד, עכשיו אני יודעת לאן לפנות. אני בהחלט אמליץ עליכם. שוב, תודה רבה מקרב הלב!
    - עדינה
  • אני מאד מודה לך על העבודה הזריזה והטובה! זו הפעם הראשונה שאני מזמין תרגום ובאמת התהליך היה פשוט וקל. אני אמליץ עליכם בחום. כל טוב!
    - דן
  • רות היקרה, שמחתי מאד לעבוד איתך, התרגום בחלט לשביעות רצוני. היית סבלנית לכל הדרישות שלי. מורגש שיש לך ניסיון ואת מבינה מש שעובר על מי מנסה להתקבל ללימודים בארצות הברית. אני אעביר את שמך לחברים שלי בישראל ובאמריקה.
    - יעל

תרגום מסמכים ותעודות למטרת לימודים