שירותי תרגום עברית אנגלית,תרגום מקצועי,תרגום מוסמך,תרגום תעודות,תרגום למטרת הגירה
יש לכם שאלה? צרו קשר, חייגו: 1-407-286-5978
שלחו אלינו את המסמכים שלכם לקבלת הצעת מחיר חינם - שלחו לכתובת המייל: mail@translation-bbt.com

שירותי תרגום עברית אנגלית

אנו משרד תרגום הממוקם בארה"ב ואנו מספקים שירות תרגום מקצועי לכל סוגי המסמכים. אנו עובדים בענף התרגום כבר למעלה מעשור ואנו מנוסים ובקייאים בתרגום מסמכים במגוון תחומים.

אנו ערבים לכך שהתרגומים שלנו יתקבלו בכל מקום בו דורשים תרגום מוסמך בארה"ב. אם יש לך ספקות לגבי תוכן המסמך והנך רוצה סודיות - אנו חותמים אתך על הסכם סודיות בו אנו מתחייבים לשמור בסודיות מוחלטת את המסמך ואת התרגום של המסמך שלך.

שירותי התרגום שלנו כוללים תרגום מעברית לאנגלית ומאנגלית לעברית, תרגום מוסמך, תרגום מקצועי של תעודות למטרת הגירה כפי שמקובל על ידי שלטונות ההגירה בארצות הברית, תרגום תעודות אקדמיות ודיפלומות.  כמו כן אנו מתרגמים מסמכים פיננסים (עם אפשרות להמרת המטבע) ומסמכים משפטיים שונים ומגוונים.

יהאם אתה מחפש משרד תרגום שיכול לעזור לך בתרגום המסמכים שלך? פנה אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר חינם ללא התחייבות.

מה אומרים לקוחותינו
  • רות שלום, כמו תמיד, התרגום ממש מעולה. תודה
    - זמיר
  • באמת המון תודה על התוצאה והשרות המדהים יש לנו כאן בארץ עוד ללמד קצת מה ששרות טוב אומר
    - יונה
  • רות היקרה! רציתי רק להגיד לך תודה רבה מקרב לב!!! תודה על המענה המהיר, השירות היעיל והליווי לכל אורך התהליך, לא משנה מה איזה צורך התעורר. המוצר שלכם מעולה ואני בהחלט אמליץ עליו לכל אחד שיזדקק לדבר בעתיד. תודה רבה רבה!
    - אלעד

שירותי תרגום עברית אנגלית,תרגום מקצועי,תרגום מוסמך,תרגום תעודות,תרגום למטרת הגירה

תרגום מוסמך מעברית לאנגלית עם אישור נוטריוני

שירותי תרגום עברית אנגלית,תרגום מקצועי,תרגום מוסמך,תרגום תעודות,תרגום למטרת הגירה

האם אתה מחפש משרד תרגום מקצועי שיודע את העבודה, יכול לספק תרגום מהיר ללא עיכובים ובעיות ושהתרגום יהיה קביל בכל מקום בארצות הברית?

הגעת למקום הנכון! יש לנו נסיון רב שנים בענף התרגום ואנו מנוסים ובקיאים במקצוע. אנו יודעים מהן הדרישות והתרגומים שלנו מתקבלים ללא בעיות. לא מצאת את התשובה לשאלות שלך באתר שלנו? צור קשר טלפוני. אנו נענה לך בשמחה ללא התחייבות. אנו מדברים עברית ספרדית ואנגלית.

שירותי תרגום עברית אנגלית,תרגום מקצועי,תרגום מוסמך,תרגום תעודות,תרגום למטרת הגירה

מהיא הצהרה נוטריונית לתרגום?

אנו מצרפים לתרגומים שלנו הצהרה חתומה בידי המתרגם אשר בה המתרגום מצהיר שהוא בקיא בשפות המקור והיעד והוא מוסמך לבצע את התרגום של המסמך עליו הוא חותם. כמו כן, הצהרה זו חתומה גם בידי נוטריון ממדינת פלורידה. תרגום שנושא הצהרה כזו מתקבל על ידי שלטונות ארצות הברית במשרדי ההגירה, אוניברסיטאות, מקומות עבודה ועוד. פנה אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר חינם ללאת התחיבות. ואם אתה כבר מוכן, אתה יכול להזמין מאיתנו תרגום. נשמח לעמוד לרשותך.