יש לכם שאלה? צרו קשר, חייגו: 1-407-286-5978
שלחו אלינו את המסמכים שלכם לקבלת הצעת מחיר חינם - שלחו לכתובת המייל: mail@translation-bbt.com

תרגום מוסמך עם אישור נוטריוני ואפוסטיל

אנו משרד תרגום הממוקם בארה"ב ואנו מספקים שירות תרגום מוסמך מקצועי עם אישור נוטריוני ואישור אפוסטיל. אנו עובדים בענף התרגום כבר למעלה מעשור ואנו מנוסים ובקיאים בתרגום מסמכים במגוון תחומים.

אישור אפוסטיל זהו אישור המצורף לתרגום מוסמך חתום בידי המתרגם ובידי נוטריוןו כאשר יש צורך להציגו במדינה אחרת מחוץ למדינה שיצרה את התרגום. אנחנו ממוקמים בארצות הברית ואין צורך באישור זה לתרגומים שמוגשים כאן. אישור אפוסטיל זהו אישור המאמת את חתימת הנוטריון וכך התרגום יכול להתקבל במדינות שמשתתפות באמנת הג שנחתמה בשנת 1961.

לאחר שהתרגום מוכן והוא חתום בידי המתרגם ונוטריון ויש צורך להשתמש בו במדינה אחרת, התרגום נשלח למחלקת אימות מסמכים במדינת פלורידה. לאחר קבלת אישור אפוסטיל יתכן ויהיה צורך לאמת את המסמך גם בשגרירות של המדינה אליה אתה מעוניין להגיש את התרגום.

פנה אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר חינם ללא התחייבות.

מה לקוחותינו אומרים עלינו
  • תודה רבה עבור השרות שלך. אני מאד מעריכה את הדיוק ותשומת הלב שלכם לפרטים. אם אצטרך תרגום בעתיד, עכשיו אני יודעת לאן לפנות. אני בהחלט אמליץ עליכם. שוב, תודה רבה מקרב הלב!
    - עדינה
  • אני מאד מודה לך על העבודה הזריזה והטובה! זו הפעם הראשונה שאני מזמין תרגום ובאמת התהליך היה פשוט וקל. אני אמליץ עליכם בחום. כל טוב!
    - דן
  • רות היקרה, שמחתי מאד לעבוד איתך, התרגום בחלט לשביעות רצוני. היית סבלנית לכל הדרישות שלי. מורגש שיש לך ניסיון ואת מבינה מש שעובר על מי מנסה להתקבל ללימודים בארצות הברית. אני אעביר את שמך לחברים שלי בישראל ובאמריקה.
    - יעל

תרגום מוסמך עם אישור נוטריוני ואפוסטיל