תרגום עברית אנגלית - תרגום מקצועי עם אישור נוטריוני

אנו משרד תרגום הממוקם בארה"ב והתרגומים המוסמכים שלנו יכולים לבוא עם או בלי חתימת נוטריון - לפי דרישתכם. הנוטריון הוא ממדינת פלורידה, ארה"ב, ואישור זה מתקבל בכל מקום בארה"ב בו דורשים תרגום מוסמך עם אישור נוטריון.

תרגום משפטי

תרגום מקצועי, מוסמך - תרגום חוזים, הסכמים, תביעות, בוררות, אימוץ ועוד. מתרגמים מנוסים. התרגומים מתקבלים בבתי משפט, משרדים ממשלתים ועוד.

תרגום פיננסי

תרגום מוסמך של מסמכים פיננסים - תלושי משכורת, חשבונות בנק, דוחות מס, טפסים, 106 ועוד. ניתן להמיר את הסכומים במסמך למטבע אחר.

תרגום למטרת הגירה

תרגום מילה במילה של תעודות - לידה, גירושין, נישואין, כמו כן תרגום דיפלומות ורישיונות. אנו חברים ב-ATA. תרגום לפי הסטנדרטים בארה"ב.

0
0
0
0

BBT  Translation Services

אנו עובדים עם מתרגמים מקצועיים ומנוסים וניתן לקבל את התרגומים שלנו עם או בלי אישור נוטריון. אנו עובדים בענף התרגום כבר למעלה מעשור ואנו מנוסים ובקיאים בתרגום מסמכים במגוון תחומים.

בארצות הברית, תרגום מוסמך עם אישור נוטריוני כולל שלושה חלקים: המסמך המקורי, התרגום והצהרה חתומה בידי המתרגום אשר בה הוא מצהיר על בקיאותו בשפות, על יכולתו לבצע את התרגום ועל שלמות ודיוק התרגום. יש אפשרות לקבל אישור נוטריוני על ההצהרה הזו.

תרגום מוסמך, תרגום עברית אנגלית, תרגום עם אישור נוטריוני,תרגום רשמי, תרגום עם חתימה תרגום מוסמך, תרגום עברית אנגלית, תרגום עם אישור נוטריוני,תרגום רשמי, תרגום עם חתימה תרגום מוסמך, תרגום עברית אנגלית, תרגום עם אישור נוטריוני,תרגום רשמי, תרגום עם חתימה
תחומי התרגום

פנו למשרד תרגום מנוסה הנותן ערבות לכך שהמסמכים המתורגמים שלכם יתקבלו בכל מקום בו דורשים תרגומים מוסמכים

תרגום מקצועי של תעודת לידה, תעודת שינוי שם, תעודת בגרות או תרגום מוסמך ומקצועי של מסמכים משפטיים - תביעות, הסכמים, תרגום מסמכים פיננסים. במקרים מסויימים התרגומים יכולים להיות מוכנים תוך 24-48 שעות.

צור קשר טלפוני