• שירותי
  שירותי
  תרגום מקצועי, מהיר ואמין
  שירותי
  שירותי

  תרגום מקצועי של מסמכים משפטיים

 • שירותי
  תרגום מוסמך ורשמי
  407-286-5978

תרגום מקצועי עברית אנגלית של מסמכים משפטיים. אם יש צורך לתרגם חוזים, החלטות בתי משפט, תביעות, הסכמים ועוד, אנו מציעים תרגום מוסמך, מקצועי, אמין ומדוייק. התרגומים שלנו עוברים הגהה על ידי מתרגם נוסף להבטיח שהתרגום באיכות גבוהה. שירות מקצועי ומהיר. מחירים נוחים. פנו אלינו היום לקבלת הצעת מחיר חינם.

אנו עובדים בענף התרגום כבר למעלה מעשור ואנו מנוסים ובקיאים בתרגום מסמכים במגוון תחומים כגון: תרגום משפטי, תרגום מסמכים כלכליים (דוחות פיננסים, תלושי משכורת, דפי חשבון בנק), תעודות אישיות ועוד.

הרתגומים שלנו מעברית לאנגלית או מאנגלית לעברית מגיעים עם הצהרה חתומה בידי המתרגם המצהיר על נכונות ודיוק התרגום.

אנו חברים בחבר המתרגמים האמריקאי ואנו ערבים לכך שהתרגומים שלנו יתקבלו בכל מקום בו דורשים תרגום מוסמך בארה"ב.

שירותי התרגום שלנו כוללים תרגום מעברית לאנגלית ומאנגלית לעברית, תרגום מוסמך, תרגום מקצועי של תעודות למטרת הגירה כפי שמקובל על ידי שלטונות ההגירה בארצות הברית, תרגום מסמכים משפטיים, חוזים, הסכמים, תביעות ועוד.. כמו כן אנו מתרגמים מסמכים פיננסים (עם אפשרות להמרת המטבע).

האם אתה מחפש משרד תרגום שיכול לעזור לך בתרגום המסמכים המשפטיים שלך? פנה אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר חינם ללא התחייבות.

אנו ערבים לכך שהתרגומים שלנו יתקבלו בכל מקום בו דורשים תרגום מוסמך בארה"ב. אם יש לך ספקות לגבי תוכן המסמך והנך רוצה סודיות - אנו חותמים אתך על הסכם סודיות בו אנו מתחייבים לשמור בסודיות מוחלטת את המסמך ואת התרגום של המסמך שלך.

האם אתה מחפש משרד תרגום מקצועי שיודע את העבודה, יכול לספק תרגום מהיר ללא עיכובים ובעיות ושהתרגום יהיה קביל בכל מקום בארצות הברית?

הגעת למקום הנכון! יש לנו נסיון רב שנים בענף התרגום ואנו מנוסים ובקיאים במקצוע. אנו יודעים מהן הדרישות והתרגומים שלנו מתקבלים ללא בעיות. לא מצאת את התשובה לשאלות שלך באתר שלנו? צור קשר טלפוני. אנו נענה לך בשמחה ללא התחייבות. אנו מדברים עברית ספרדית ואנגלית.