תרגום מקצועי של מסמכים אישיים ותעודות שונות - תעודות לידה / נישואין / גירושין ועוד, כמו כן תרגום תעודות אקדמאיות - תעודת בגרות, דיפלומות ותארים

האם אתם מחפשים שירות תרגום מקצועי שיודע את הדרישות לתרגומים מוסמכים בארצות הברית? הגעתם למקום הנכון. תרגום מוסמך עם או בלי אישור נוטריוני. תרגום מקצועי ואמין. תרגום איכותי בשפות עברית אנגלית של כל סוגי התעודות והמסמכים. צרו קשר לקבלת הצעת מחיר חינם!

תרגום מקצועי של תעודות - למה?

כשאתם פונים למשרד תרגום שמציע שירותי תרגום מקצועי של תעודות עם או בלי אישור נוטריוני, אתם יכולים להיות בטוחים שהתרגומים שלכם יתקבלו בכל מקום בו דורשים תרגום מוסמך - בארצות הברית. תרגום התעודות שלנו נראה כמו תמונת ראי של המסמך המקורי ונושא אישור חתום בידי המתרגם שהתרגום מדוייק ומושלם. ניתן לצרף לאישור הזה חתימת נוטריון ממדינת פלורידה אשר מתקבל בכל מקום בארצות הברית בו דורשים תרגומים עם אישור נוטריון. אנו חברים ב-ATA והלוגו של האירגון מופיע בנייר המכתבים שלנו. צרו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר חינם!

העלו קובץ לקבלת הצעת מחיר חינם

קצת מספרים עלינו

תרגום מסמכים איכותי

צעד ראשון

כדי להזמין תרגום מקצועי ואיכותי של תעודות רצוי לפנות למשרד תרגום ותיק ומנוסה כדי להבטיח שהתרגומים שלכם יתקבלו.

דיוק

תרגום מקצועי עם הצהרת המתרגם בה מצויין שהתרגום מדוייק ומושלם.

שלחו לנו מייל
שירות אמין

צעד שני

אנו יודעים שהזמנת תרגום הוא לא דבר שאתם עושים דרך קבע, לכן אתם יכולים לפנות אלנו בטלפון לברור פרטים והסרת ספקות. ניתן לדבר בעברית, אנגלית וספרדית.

שקיפות

הצעת המחיר שלנו ברורה ותהליך הזמנת התרגום הוא פשוט וקל. אין אצלנו אותיות קטנות או אגרות נלוות.

צרו קשר טלפוני
סודיות

צעד שלישי

לעולם לא נחשוף את המידע הנלמד מהתעסקות במסמכים שלך. סודיות מובטחת.

ניתן לחתם על הסכם סודיות

אנו יכולים לחתום אתכם על הסכם סודיות - לשלוות הנפש שלכם!

שלחו לנו מייל

שירות תרגום תעודות - עברית אנגלית

אנו מתמחים בתרגום מעברית לאנגלית ומאנגלית לעברית.י אנו עובדים עם מתרגמים מקצועיים שעבודת התרגום היא מלאכתם היומיומית. תרגום התעודות שלנו נראה כמו תמונת ראי של המסמך המקורי ומגיע עם הצהרה חתומה על ידי המתרגם. התרגומים שלנו מתקבלים על ידי הרשויות האמריקאיות, אוניברסיטאות, מכללות, בתי ספר, משרדי ההגירה ועוד. אנו מתרגמים תעודות לידה, תעודות נישואין, תעודות גירושין, דיפלומות, תעודת בגרות, תעודות פטירה ועוד. שביעות רצון מלאה מובטחת!

שלחו אלינו מייל לקבלת פרטים נוספים

אנו חברים ב-ATA - AMERICAN TRANSLATORS ASSOCIATION - התרגומים שלנו עומדים בסטנדרטים של תרגומים מוסמכים בארה"ב.

כשאתם מזמינים מאיתנו תרגום מוסמך עם או בלי חתימה נוטריונית אתם יכולים להיות בטוחים שהתרגומים שלכם יתקבלו בכל מקום בו דורשים מכם תרגום מוסמך! אנו ערבים לכך.

תהליך הזמנה פשוט

אנחנו יודעים שהזמנת תרגום זהו לא דבר שאתם עושים מדי יום, וזה יכול להראות מסובך, לכן אנחנו פשטנו את התהליך וכדי להזמין אפשר לעקוב אחר השלבים הבאים:

1

אז איך מתחילים את הזמנת התרגום?

בתור התחלה, אנחנו צריכים לקבל ממך את המסמך שאתה מעוניין לתרגם. ניתן לשלוח עותק סרוק או לצלם את המסמך עם הטלפון החכם.

2

תשלום

אחרי שקבלנו ממך את התמונה של המסמך אנו נשלח לך מייל עם הפרטים: מחיר וזמן לביצוע התרגום. התשלום מתבצע מראש. אנו מקבלים כרטיסי אשראי ופייפל.

3

תרגום

לאחר שהתשלום התקבל אנו נתרגם את המסמך שלך. המסמך המתורגם יעבור הגהה על ידי מתרגם נוסף לקיום הבטחת האיכות.

4

חתימה ואישור

מכתב הצהרה על דיוק חתום בידי המתרגם נצמד לתרגום. המכתב יכול להיות גם חתום בידי נוטריון - לפי הצורך. הצהרה זו ערוכה על פי הדרישות והסטנדרטים לתרגומים מוסמכים בארה"ב.

5

קבלת התרגום הגמור

לאחר שעבודת התרגום, הבדיקה והאישור הסתיימה, אנו נשלח לך עותק סרוק של התרגום המקורי במייל. אם תרצו לקבל את המקור - נשמח לשלוח אותו בדואר.

רות היקרה! רציתי רק להגיד לך תודה רבה מקרב לב!!! תודה על המענה המהיר, השירות היעיל והליווי לכל אורך התהליך, לא משנה מה איזה צורך התעורר. המוצר שלכם מעולה ואני בהחלט אמליץ עליו לכל אחד שיזדקק לדבר בעתיד. תודה רבה רבה!

צרו קשר